Název webu

        V živote zažijeme veľa významných, jedinečných a nezabudnuteľných dní, či už sa jedná o svadbu, narodenie dlhoočakávaného bábätka, krstu a pod. Mnohé z vecí od tých najmenej patrných, až po tie spoločensky najviac dôležité, tvoria jeho súčasť a ako také Vám ho budú pripomínať v priebehu života, či už vo Vašich spomienkach, pri rozhovoroch so svojimi blízkymi - rodinou, priateľmi, Vašou polovičkou, ale najlepšie si na ne zaspomínate práve pri fotografii. 

        Volám sa Matej, mám 35 rokov a žijem so svojou manželkou a svojimi dvomi malými nezbedníkmi v Banskej Bystrici. Mám rád fotenie, čomu venujem aj svoj voľný čas, kedy rád vybehnem skoro ráno, alebo neskoro večer pri zaujímavých svetelných podmienkach do prírody niečo z toho zachytiť. Tiež rád fotím aj svoju rodinku, kde dané fotenie mi pomáha skúšať a objavovať rôzne typy portrétov, či už pri zmene clony, ohniska, ako aj prácu so svetlom. Vrcholom je pre mňa fotenie svadby a portrétov, ktoré vám chcem ponúknuť. Nechcem to komplikovať zoznamom balíčkov, cenníkom a zmluvami. Najlepšie je sa stretnúť a dohodnúť ako by sme zrealizovali Vaše očakávania, na svadbe by bolo najlepšie byť s Vami už od Vašich ranných príprav, dokumentovať atmosféru celého Vášho dňa, snažiť sa nezavadzať, ale pomaly medzi Vás zapadnúť, aby ste si zvykli, že vás fotím, a mohli ste byť sami sebou. Nechcem Vás vykrúcať do neprirodzených póz, len nenápadne zachytávať atmosféru celého dňa tak aby ste boli spokojní.

 

       Ak ste sa rozhodli, že na tejto Vašej životnej udalosti Vám budem asistovať, môžete ma kontaktovať, aby sme spolu prebrali Vaše nápady, podnety, ktoré nám pomôžu zachytiť tieto Vaše jedinečné a neopakovateľné okamihy, alebo len kvôli bližším informáciám, pričom verím, že dôjdeme k spoločnej dohode ku Vašej spokojnosti.

Kontakt: Mgr. Matej Lovíšek, Banská Bystrica
email:  matolovisek@yahoo.com
tel. č. : 0907 030 092